Cam Elyaf Kablolar

Cam elyaf yanmaz kablo türleri de bu maksatla kullanılan ürünlerdir ve çok yüksek sıcaklıklara kadar dayanma kabiliyetine sahiptir. Bu kablo türleri, fişek rezistans gibi ürünlerin yanı sıra, sıcak yolluk rezistans, kelepçe rezistansplaka rezistansmika rezistans, seramik kelepçe rezistans, Ptc fişek rezistansı, Ptc buharlaştırma rezistansı, meme rezistansı gibi tüm rezistans türlerinin bağlantı elemanı olarak kullanılır. Ayrıca ısı kontrol cihazı gibi yine yüksek sıcaklıklarda operasyonel olan bileşenlerin elektrik tesisatı da bu kablolar ile tesislenir.
Cam Elyaf ile yüksek ısılarda dahi mükemmel yalıtım olmaktadır.
Cam elyaf, ısı kontrolünde kullanılan bir çeşit yalıtım malzemesidir. Hayatımızın birçok noktasında cam elyafı kullanmaktayız. Bu yalıtım malzemesi türünün en büyük özelliği çok yüksek ısıları yalıtabiliyor olması ve yanmamasıdır. Yüzlerde derecelik ısılara ve hatta aleve karşı dayanıklı olan cam elyaf kablo türlerinde de bu alanda aktif biçimde kullanılır. 

Cam Elyaf Yanmaz Kablo ise yüksek sıcaklığa sahip tüm elektriksel donanımların temel bileşenidir. Elektrik aktaracağı rezistans ve diğer donanımın direncine bağlı olarak farklı kalınlardan üretilen ürün, firmamız tarafından yüksek güvenlik standartlarında tüketicilere ve üreticilere sunulur. Genellikle endüstriyel bir ürün olarak tanımlanan Cam elyaf yanmaz kablo türleri, teknik servisler ve üreticiler için hayati bir malzemedir ve bunun bilinciyle oluşturduğumuz standartlar ile sizlere sunumu yapılmaktadır. İş güvenliği içinde yüksek ısıya dayanıklı bu kablonun kullanımı uygundur.

Firmamız cam elyaf yanmaz kabloyu bakır üzeri %4 nikel kaplı ve nikel kaplı olarak iki türde ve farklı kesitlerde üretmektedir. Cam elyaf üzerine silikon kaplama yapılmaktadır.
Cam Elyaf Yanmaz Kablo standartları, uluslararası talimatnamelere göre oluşturulur. Elektriksel donanımın beklenen ısı değerleri ve bunu ortaya koyacak direnç seviyesine üretilen ürün, farklı kalınlıklar ve materyal türleri ile üretilerek sektöre arz edilir. İstenilen uzunlukta ve nitelikte ürüne firmamız stoklarından erişebilmeniz mümkündür. Firmamız TUV standartlarına göre ürettiği ürünleri ile sektörde liderlik pozisyonunda yer almakta ve stoklara dahil edilen yeni ve gelişmiş ürünleri ile üretim standartlarınızın yükselmesine yardımcı olmaktadır.

Erdal Kablo HO5SJ-K

Erdal Kablo SIA-GL

Erdal Kablo SIAF-GL