Cam Elyaf Kablo Grupları

Cam Elyaf Kablo gruplama yoğun emek ve deneyim isteyen bir konudur. Erdal Kablo bu konuda güvenebileceğiniz tedarikçinizdir. İhtiyaçlarınıza göre en iyi çözüm önerilerini bizimle beraber yaratabilir, düşük miktarlardan en yüksek miktarlara kadar her türlü gruplama için en uygun teklifi bizden alabilirsiniz. Ekonomik çözümlerin yanı sıra size sunabileceğimiz en önemli hizmetimiz ise esnek üretim ve hızlı tedarik süreleridir. Kendi ürettiğimiz VDE onaylı kablolarımızla sizlere kablo gruplarınız için düşük maliyetli teklif verebilme şansına sahibiz. Aynı zamanda deneyimli ekibimiz ve otomatik gruplama makinalarımız sayesinde gerek düşük miktarlı gruplama işlerinizde gerekse yüksek miktarlı gruplama işlerinizde en ekonomik üretim sistemi ile en hızlı teslimat ve en düşük maliyetleri yakalayabilmekteyiz.


Başta küçük ev aletleri olmak üzere birçok farklı sektörlerdeki müşterilerimiz hizmetimizden memnunlar. Siz de teklif almak için tereddüt etmeden lütfen bizi arayınız.

 

Cam Elyaf Kablo gruplarında kullanılan tüm hammaddeler CE, VDE belgelidir. Firmamızın ürünleri; ISO 9001:20015 kalite belgeli olup RoHS test belgeleri mevcuttur.
Kablo grupları müşteri istekleri ve Teknik resim şartnamelerine uygun olarak ileri teknoloji ile robot otomasyon makinelerde proses kontrollerden geçirilerek üretilmektedir.