Kurucumuz İsmail ERDAL 2005 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren önde gelen firmalarda çalışmıştır. 2019 yılında sektöre ERDAL KABLO firmasını kazandırmıştır. ERDAL KABLO , köklü tecrübesiyle hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda sektöründe lider firma olma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir. Erdal Kablo kurulduğu günden bugüne sektörde geniş bir tecrübe kazanmıştır.

Firmamız, kurucusunun önderliğinde, üstün hizmet ve müşteri odaklı yaklaşımıyla yüksek ısıya dayanıklı silikon kablo, cam elyaf kablo, silikon conta ve silikon makaron gibi ürünlerin yanı sıra fişli kablo ve PVC kablo gibi çeşitli kompenentlerin imalatında faaliyet göstermekte, silikon başta olmak üzere farklı kabloların gruplama üretimini gerçekleştirerek elektrikli küçük ev aletleri yan sanayiine hizmet vermektedir.

Misyonumuz;

Kalite ve Doğru Hizmetin Adresini Erdal Kablo markası ile taçlandırmaktır.

Vizyonumuz;

Geniş ürün yelpazesi oluşturmak ve kaliteli hizmet vermektir. Rekabet gücümüzün yanında yenilikçi bakış açımızı sergileyerek kazandığımız yerel ve küresel tanınırlık ile sektörde güvenilir bir tedarikçi olmayı başardık. ERDAL KABLO olarak müşterilerimize, sadece alıcı olarak değil aynı zamanda iş ortağı olarak da bakarız. Ve onların özel ihtiyaç ve beklentilerini yakından takip ederiz.

Müşteri odaklı üretim anlayışımızla hem ihracat yaptığımız hem de iç piyasada hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına ürün çeşitliliği sağlamak, kalite, üretim ve insan kaynaklarına geleceğe yönelik yatırım yapmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak üretim politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bu stratejimiz, bu gereksinimleri yerine getirmemizi ve müşterilerimize hızlı, dakik ve esnek üretim felsefemizle hizmet vermemizi sağlar. Ayrıca, yüksek kaliteli bir hizmet sunmak için her türlü müşteri geri bildirimini ve sorgusunu dikkate alıyor ve güçlü ve etkin bir şekilde çalışıyoruz.

Erdal Kablo; Silikon kablolar, cam elyaf kablolar , silikon kablo grupları, cam elyaf kablo grupları , silikon fırın kapak contaları , silikon fitiller , silikon makaronlar , silikon baskı contaları , çarpılı kablolar üretimi dahil olmak üzere büyük pazarlarda etkin ve yetkin bir firma olarak sektörde bilinmektedir. Bunun yanı sıra isteğe bağlı proje üretimleri de yapmaktayız. Bu ürünlerimizin başlıcaları ; fişli kablolar , pvc kablolar , ütü kordon kabloları , terminaller ve muhtelif diğer ürünler şeklindedir. Erdal Kablo kısa sürede kendi sektöründe birçok başarıya ve ilke imza atmıştır.

Dünya çapında ihracat yapmayı hedefleyen firmamızın ana hedefi İngiltere, Fransa, Almanya, Portekiz, Avusturya, Yunanistan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Bulgaristan, Rusya, Azerbaycan, Mısır, Lübnan, Suudi Arabistan, BAE, Şili ve Afrika'dır. Genel merkezi İstanbul'da bulunan Erdal Kablo, üretim tesisinde uluslararası kalite standartlarında güvenle seri üretim yapılmaktadır. 700 m² kapalı alanda, ISO 9001:2008, ISO 14001:2005, REACH, ROSH, EAC, TÜV ve VDE kalite standartlarında kendi yerinde üretim yapan firmamız genç ve dinamik kadrosu ile daima ileriyi hedeflemektedir.

Yurt Dışında Faaliyetlerine Başladı

Firmamız, başta İngiltere olmak üzere Fransa, Almanya, Portekiz, Avusturya, Yunanistan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Bulgaristan, Rusya, Azerbaycan, Mısır, Lübnan, Suudi Arabistan, BAE, Şili ve Afrika gibi ülkelerde faaliyetlerine başladı.

 

Ürün Kalitemiz

Kaliteli bir işçilik ve planlı çalışma sistemi vazgeçilmez politikalarımızdandır.

 

Çevre Duyarlılığımız

Erdal Kablo, çevre bilinciyle geliştirdiği sorunlarla ideal çözümler sunmaktadır.

 

Uygun Fiyatlarımız

Hem kaliteli hemde uygun fiyatlarla müşterilerimize sürekli hizmet veriyoruz.

 

Zamanında Teslimat

Firmamız "zamanında teslimi" prensip kabul etmiş ve önemini her fırsatta vurgulamıştır.